607 797 770


wentylacja

Istnieją budynki, w których wentylacja jest niezbędna jak powietrze. Możliwe że przyda się ona i u Ciebie. Pamiętaj jednak że montaż systemu wentylacyjnego to skomplikowane i odpowiedzialne zadanie. Zależy od niego nie tylko komfort ale i bezpieczeństwo przebywających w budynku osób. Instalacja systemu wentylacyjnego to decyzja wiążąca na wiele długich lat. Wentylacja potrzebuje serwisu. Dostaw energii. Wymiany zużytych elementów. Czyszczenia. Krótko mówiąc wymaga ona dużo uwagi.

Podczas długich lat naszej działalności zebraliśmy wystarczająco wiele umiejętności i doświadczeń aby stworzyć dla Ciebie najbardziej wydajny i solidny system wentylacyjny jak to tylko możliwe. Dzięki temu wentylacja zaletą budynku a nie ciągłym problemem.

Naszym mottem jest efektywne i konstruktywne działanie. Właśnie dlatego na początku otrzymasz od nas pełen projekt systemu wentylacyjnego. Nasi eksperci spośród ton sprzętu wybiorą dla Ciebie najbardziej optymalne urządzenia. Dzięki temu zyskasz solidną i jednocześnie tanią w utrzymaniu wentylację. Nasza ekipa techniczna szybko i sprawnie zajmie się montażem a fachowcy zatrudnieni w naszej firmie w każdym momencie doradzą Ci co robić podczas ewentualnej awarii. Zaopiekujemy się Tobą także później zapewniając serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Ty podejmij decyzję o założeniu wentylacji. My zrobimy resztę. Napisz do nas i zaczerpnij fachowego języka. Zapraszamy do kontaktu.

informacje techniczne

Wentylacja ogólna - obejmuje całą przestrzeń pomieszczenia, tzn. z całego pomieszczenia usuwa się powietrze zużyte i dostarcza na to miejsce powietrze świeże. Wentylacja miejscowa - obejmuje niewielką przestrzeń przebywania ludzi w pomieszczeniach.

Odciągi miejscowe - stosowane głównie w pomieszczeniach przemysłowych w celu wychwytywania substancji zanieczyszczających powietrza oraz zysków ciepła bezpośrednio u źródeł powstawania i usunięcia ich na zewnątrz.

Wentylacja naturalna - polega na wymianie powietrza w pomieszczeniu, która powodowana jest różnicą temperatur lub działaniem wiatru.

Wentylacja mechaniczna - wymiana powietrza wywołana jest pracą wentylatorów znajdujących się w instalacji.

Wentylacja mechaniczna może być:

W zależności od proporcji ilości powietrza nawiewanego do wywiewanego wentylację podzielono na:

Schemat wentylacji

Elementy instalacji wentylacyjnych oraz central wentylacyjnych: